VARAKĻĀNU pilī nākamsestdien, 9. jūlijā, trīs jaunas, talantīgas un atraktīvas mūziķes –
Latvijas Nacionālās operas un baleta soliste, mecosoprāns Baiba Renerte, flautiste Rūta Īzāka-Mača un pianiste Ilze Kundziņa ielūdz visus mūzikas cienītājus uz koncertu „Satikšanās trijatā".
Tajā būs iespēja klausīties skaistākos 20. gadsimta latviešu komponistu opusus balsij, flautai un klavierēm. Skanēs gan klasiskas vērtības, gan retāk atskaņoti darbi. „Satikšanās trijatā" – tā ir trīs mūziķu satikšanās citai ar citu projektā „Kameransamblis.lv", latviešu mūzikā un satikšanās ar klausītājiem Varakļānos. Programma 2014. gadā izskanējusi Tukumā, 2015. gadā Ventspilī, Rīgas Latviešu biedrības namā, Pļaviņu kamermūzikas dienās, 2016. gadā Ikšķilē, Valmierā un Smiltenē un guvusi lielu klausītāju atsaucību. Koncerta sākums Varakļānos – pulksten 19. Koncertu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds. Ieeja – bez maksas.