BĒRZAUNES pagastā 28. maijā pulksten 13 bebīšu skola „Pasaciņa" rīko ģimenes pēcpusdienu ar jautru, aktīvu darbošanos, āra aktivitātēm, kurās aicina iesaistīties ne tikai māmiņas ar mazulīšiem, bet arī tētus, brāļus, māsas, vecmāmiņas un vectētiņus.
Pasākumu „Pasaciņa" organizē sadarbībā ar bērnu un jauniešu apvienību „Rīts", kura paspārnē bebīšu skoliņa darbojas, rīkojot jaunajām māmiņām ar bērniem izglītojošas nodarbības, radošās darbnīcas un citus pasākumus. Viena no ģimenes pēcpusdienas organizatorēm Simona Bogdanova pastāstīja: – Paredzēta lielā ratu pastaiga, jo ceram, ka būs labs laiks, māmiņas būs aktīvas un ieradīsies ar mazuļiem, lai varētu kopīgi darboties pagalmā. Būs ugunskurs, kur cepsim desiņas, būs kāposti un kartupeļi, arī citi gardumi. Ģimenes pēcpusdienu rīkojam BJA „Rīts" īstenotā projekta ietvaros.