MURMASTIENES pagasta padome no 15. aprīļa līdz 15. maijam izsludinājusi spodrības mēnesi. Regulāri sakopšanas darbos iesaistās arī pagasta padomes darbinieki. – Pavasara talku esam iecerējuši šopiektdien. Stādīsim tūjas un atjaunosim liepu stādījumu gar Jaunatnes ielu, kam pagājušajā rudenī tika atjaunots asfalts un nobruģēta ietve.
Tā ir pagasta galvenā iela, un šovasar svinēsim tās svētkus, – stāsta Murmastienes pašvaldības vadītāja Modra Vilkauša. – Taču svarīgi ir sakoptu un pievilcīgu padarīt ne tikai pagasta centru, bet visu teritoriju, tāpēc aicinu iedzīvotājus sakopt savu māju apkārtni, lai ir patīkami pašiem un apkārtējiem. Jāteic gan, ka cilvēki pēdējā laikā vairāk domā par apkārtējās vides sakopšanu, un tas iepriecina. Mēs to cenšamies novērtēt un katru gadu pagasta svētkos, kas notiek augustā, apbalvojam sakoptāko māju īpašniekus. Un pavasaris taču ir vispiemērotākais laiks sākt rūpēties un vairot skaistumu sev apkārt!
Autore: BAIBA MIGLONE