JUMURDAS pagasta saieta ēkā nākamnedēļ, no 24. līdz 27. septembrim, paredzēta Miķeļdienas labdarības akcija un izstāde „Re, kas manā dārzā auga,/ Lai vēderam un acīm bauda".
– Jau tradicionāli visi dārzu un lauku saimnieki tiek aicināti ziedot daļiņu ražas Ērgļu novada sociālās aprūpes centriem. Parasti jumurdieši ir ļoti atsaucīgi un, pat ja raža nav diez ko izcila, tomēr padalās. Bez tam šogad pirmo gadu aicinām pagasta iedzīvotājus piedalīties izstādē ar savā dārzā atrastu vai izveidotu „miķelīti" vai kompozīciju no rudens ziediem un citām veltēm. Šajā netipiski karstajā vasarā dārzā visādi „brīnumi" ir izauguši, kāpēc gan tos neparādīt arī pārējiem, – atzīst Jumurdas pagasta bibliotēkas vadītāja Sarmīte Dreiblate.
Ziedojumus un izstādes eksponātus lūgums nogādāt Jumurdas pagasta saieta ēkā no 24. līdz 27. septembrim.
Kontaktpersona: Sarmīte (tālr. 28741487).
18.09.2018.