VESTIENAS pagastā MKPC apmācību centrs „Pakalnieši" rīko fotokonkursu, kur uzdevums ir vienkāršs – nofotografēties pie izrotātas eglītes mežā.
– Šis ir piedošanas un došanas laiks, ne tikai cilvēkiem, bet arī dzīvnieciņiem, kas mīt mūsu Latvijas mežos. Tāpēc ierosinājums – viss, kas jāizdara – jāizrotā kāda eglīte mežā ar burkāniem, āboliem un citiem gardumiem, kas garšo gan mums, gan dzīvnieciņiem (arī siens, ozolzīles u. c.), un jānofotografējas pie eglītes mežā. Bildes jāsūta apmācību centram „Pakalnieši" līdz 31. decembrim. Dāvanā saņemsit iespēju apciemot „Pakalniešus" un radoši darboties „Papīra darbnīcā", – aicina uz mežu doties ar cienastu zvēriem un fotoaparātu apmācību centra „Pakalnieši" vadītāja Danuta Kiopa. Viņa piebilst, ka ideju par eglītes izrotāšanu mežā un fotokonkursu ierosināja viņas palīgs – Jana Kājiņa.