LIEZĒRES pagasta pārvaldes vadītājs Viktors Abramovs aicina pagasta iedzīvotājus uz kārtējo tikšanos. Šovakar pulksten 17 Ozolos, Jaunatnes ielā 3 (bērnudārza telpās), tiek gaidīti Ozolu iedzīvotāji, bet ceturtdien, 22. septembrī, pulksten 17 Liezērē, Vidzemes ielā 2 (ambulances ēkā), jaunatnes lietu speciālista kabinetā savukārt uz tikšanos ar pagasta pārvaldes vadītāju aicināti Liezēres iedzīvotāji.
– Tikšanos ar pagasta iedzīvotājiem rīkojam diezgan regulāri. Iepriekšējā reizē tikāmies pavasarī. Tagad vasara beigusies, klāt rudens – jātiekas atkal, lai varam saprast, kuri šobrīd pagastā ir tie sasāpējušākie jautājumi, un tos censties atrisināt, tāpat kādi pēc iedzīvotāju uzskata ir svarīgākie nākamajā gadā veicamie darbi, – atzīst Liezēres pagasta pārvaldes vadītājs Viktors Abramovs.
– Protams, ar dažādām iedzīvotāju auditorijām iznāk tikties ik pa brīdim – gan ar pensionāru klubiņu, gan jauniešiem, biedrībām, tāpat skolā ar vecāku padomi utt., bet papildus rīkojam arī tikšanos ar iedzīvotājiem. Arvien jūtu, ka cilvēkiem joprojām, kopš ūdenssaimniecību pagastā savā pārziņā pārņēma „Madonas ūdens", nav īsti skaidri jautājumi saistībā ar ūdensskaitītāju rādījumu nodošanu un ūdens starpību, kas paaugstina maksājumus. Iespējams, nākamais solis – būs jāaicina „Madonas ūdens" un „Madonas siltuma" pārstāvji, lai brauc un vēlreiz skaidro situāciju. To katrā ziņā vērtēsim pēc šo divu šīs nedēļas tikšanos ar iedzīvotājiem norises – vai būs viegli izskaidrojami jautājumi, vai tomēr būs nepieciešams speciālistu skaidrojums. Viens gan ir skaidrs – ja nemēģināsim atbildēt un skaidrot situāciju, tas kā kamols velsies arvien lielāks, un neapmierinātība augs. Svarīgi ir izrunāt un problēmas censties novērst, nevis vilkt garumā.