ĒRGĻU novadā ceturtdien, 13. septembrī, pulksten 15 saieta namā notiks seminārs par novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2013.-2037. gadam izstrādi.
Semināru organizē Ērgļu novada dome un SIA „NK Konsultāciju birojs" Ērgļu novadā. – Līdztekus attīstības programmas izstrādei ir uzsākta cita attīstības plānošanas dokumenta – ilgtspējīgas attīstības stratēģijas – izstrāde. Šis ir ļoti interesants un nozīmīgs uzdevums – plānot sava novada attīstību ilgtermiņā, līdz 2037. gadam. Tāpat kā pārējā Latvija, un pat vēl lielākā mērā, Ērgļu novads saskaras ar ļoti nopietniem nākotnes izaicinājumiem, un mēs apzināmies, ka būsim veiksmīgi tikai tad, ja rīkosimies gudri un aktīvi. Tieši Ērgļu novada uzņēmēji ir aktīvākie novada attīstības virzītāji. Novada attīstība ir atkarīga no uzņēmēju veiksmēm un neveiksmēm, savukārt uzņēmēju veiksme ir atkarīga no tā, kā attīstīsies Ērgļu novads, tāpēc mēs aicinām uzņēmējus aktīvi iesaistīties Ērgļu novada ilgtermiņa attīstības stratēģijas izstrādē, piedaloties seminārā, – informē Ērgļu novada pašvaldības vides pārvaldības un teritorijas plānošanas speciāliste Emma Cera, piebilstot, ka speciālisti labprāt atbildēs uz interesējošiem jautājumiem jau pirms semināra: Emma Cera, tālr. 64871298, e-pasts: [email protected], vai Gatis Pāvils, tālr. 26340035, e-pasts: [email protected].
Semināra mērķis ir izvērtēt trīs Ērgļu novada ilgtermiņa attīstības scenārijus un izraudzīties vēlamāko attīstības scenāriju; izvērtēt novada esošo un līdz šim plānoto telpisko struktūru un sniegt priekšlikumus novada telpiskās attīstības perspektīvai, kā arī novērtēt Ērgļu novada uzņēmēju intereses un iespējas novada attīstības veicināšanai.
Autore: BAIBA MIGLONE