PRAULIENAS pamatskolas zālē 16. novembrī pulksten 18 apmeklētājus aicina koncerts „Es gribētu uzzīmēt Latviju", kas veltīts Latvijas Republikas proklamēšanas dienai.
– Koncertā piedalās Praulienas tautas nama pašdarbības kolektīvi, pirmsskolas izglītības iestādes „Pasaciņa" dejotāji un jauniešu centra vokālais ansamblis. Pasākumā tiks godināti arī nomināciju „Gada praulēnietis" ieguvēji, – stāsta Praulienas pagasta kultūras darba organizatore Sarmīte Lazdiņa. – Aptauja „Gada cilvēks" Praulienā notiek jau vairākus gadus, tāpēc kandidātus vairs nav tik viegli ieteikt, tomēr es gribu atgādināt, ka mums ikvienam blakus ir cilvēki, kas ar savu darbu vairo savu un sabiedrības labklājību, kas dara un sniedz iedvesmu, tādējādi veicinot pagasta attīstību un pozitīvo tēlu. Meklēsim, atcerēsimies labākos sava amata pratējus, radošā darba veicējus, ilggadējus, godprātīgus sava darba profesionāļus, kā arī izcilus jauniešus! Pavisam mums ir 11 nomināciju. Kandidātus līdz 5. novembrim vēl var pieteikt gan pie manis, gan e-pastā [email protected]. Anketas ir pieejamas arī veikalos, skolā, bibliotēkās. Pieteikumā jānorāda pretendenta vārds, uzvārds, dzīvesvietas adrese, nodarbošanās; nominācija, kurā pretendents tiek nominēts, un pamatojums, kā arī ieteicēja vārds, uzvārds, dzīvesvietas adrese, nodarbošanās; pieteicēja paraksts, paraksta atšifrējums.
Pēc koncerta uz atpūtas vakaru ielūdz grupa „Savējie". Uz pasākumu pulksten 17.40 kursēs autobuss no Vecsaikavas caur Trakšiem.
Autore: BAIBA MIGLONE