CESVAINES novada pašvaldības kultūras nama vadītāja Kristīne Aumele kopā ar „Cesvaines Ziņu" redaktori Lindu Vanagu, domājot par valsts svētku koncertu, aicina ikvienu iesūtīt fotogrāfijas ar novada ielu un ceļu ainavām.
– Kā ik gadu 18. novembrī tiks svinēti valsts svētki Cesvaines vidusskolas aulā. Šogad, lai koncerts būtu citādāks, kopā ar kultūras nama vadītāju apspriedāmies un nolēmām aicināt novada iedzīvotājus un viesus, kā arī citus interesentus iesaistīties un iesūtīt fotogrāfijas, kurās redzamas Cesvaines ielas un novada ceļu ainavas, nevis to stāvoklis dažādos gadalaikos. Bildes var būt uzņemtas tagad vai atrastas ģimenes arhīvā. Tāpat nav nozīmes, vai tās ir krāsainas vai melnbaltas, – pastāstīja Linda Vanaga. – Fotogrāfijas tiks izmantotas, veidojot koncerta vizuālo noformējumu. Tas būs pamata stāsts, kas būs skatāms fonā, kamēr tiks pasniegti pašvaldības apbalvojumi. Šā gada tēma ir ceļi uz mājām, ceļi Latvijā, tāpēc pasākuma tapšanā aicina iesaistīties arī līdzcilvēkus, lai veidotu kopīgu stāstu. Jau ir saņemtas pirmās fotogrāfijas, un fotogrāfiju skaits nav ierobežots. Esam uzrunājušas arī fotoentuziastus iesaistīties akcijā. Protams, fotogrāfijas tiek meklētas arī vēstures materiālos kopā ar muzeja speciālisti. Izvēloties atbilstošākās fotogrāfijas, izveidosim saistošu, interesantu stāstu. Bildes var sūtīt līdz 13. novembrim uz e-pastu [email protected]. Iesūtot fotogrāfijas, to autors piekrīt fotogrāfiju izmantošanai koncerta vizuālajā noformējumā.
16.10.2018.