Adventa vainagā iedegta pirmā svece, un arvien tuvāk nāk Ziemassvētki. Šis ir ne vien svētku gaidīšanas, bet arī labestības laiks, kad biežāk kā jebkad atceramies par līdzcilvēkiem. AAS „Balta" jau vairākus gadus šajā laikā rīko Līdzcietības dienu.
Tā mums ir jauka tradīcija – pirms Ziemassvētkiem ar dāvanām un mīļiem vārdiem apciemot tos, kuriem ticība līdzcilvēku labestībai un līdzcietībai ir nepieciešama visvairāk. Tā kā Vidzemes reģionā ir pārstāvēti 7 rajoni, mums ir liela izvēles iespēja, uz kurieni doties. Iepriekšējos gados esam viesojušies Alūksnē un Balvos. Šogad mūsu izvēle bija Ērgļu veco ļaužu pansionāts, uz kurieni mēs, 6 cilvēki, kas pārstāvējām Vidzemes reģionu – Valmieras, Limbažu, Alūksnes, Gulbenes, Balvu, Valkas un Madonas rajonu -, devāmies aizvadītajā piektdienā, 30. novembrī. Mums bija īpašs prieks sastapt arī ilggadējo „Baltas" Madonas nodaļas darbinieci Maldu Bērziņu, kas tagad tur uzturas. Gribu uzsvērt, ka šajā pasākumā iniciatīva nāk vienmēr tieši no pašiem „Baltas" darbiniekiem.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 04.12.2007.
Autore: BAIBA MIGLONE