OŠUPES pagasta pārvalde un Degumnieku pamatskola 4. jūnijā organizē apzaļumošanas talku. Degumnieku pagastā, noslēdzot ūdenssaimniecības atjaunošanas projektu, tika izveidots labiekārtošanas plāns.
Dobēs pēc pagasta pārvaldes pasūtījuma tiks izmantoti būvnieka – SIA „Rubate" – sagādātie skujeņi, lapu krūmi, ziemcietes un citas sīpolpuķes, lai ziedu kompozīcijas būtu krāšņas un priecētu gadu no gada.
Lai realizētu šo ieceri un projektu kopumā, idejas apvienojuši pašvaldības vadītājs Aigars Šķēls, ainavu arhitekte Anda Bicāle, Degumnieku pamatskolas direktore Daiga Rubene. Vēl nepieciešama visu pagasta iedzīvotāju sapratne, atbalsts un piedalīšanās.
Piedalīties var ikviens pagasta iedzīvotājs, zemnieks, skolēns, pensionārs. Lai paveiktu iecerēto darbu, nepieciešams daudz brīvprātīgo roku, tāpēc gaidīsim ikvienu uz talku, līdzi ņemot darbarīkus un, protams, labu noskaņojumu.
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA,
skolas padomes priekšsēdētāja