Liezēres pamatskolas vokālais ansamblis šogad piedalījās vokālās mūzikas konkursā „Balsis 2019" Vidzemē un ieguva 2. pakāpi.
Stāsta vokālā ansambļa vadītāja Zane Imša: – 5. martā Valmierā norisinājās vokālo ansambļu konkurss, un tajā piedalījās arī pamatskolas ansamblis. Pirmo reizi uzstājāmies šādā konkursā un, jāteic, ar ievērojamiem panākumiem, jo ieguvām 2. pakāpi. Protams, pirms tam rūpīgi gatavojāmies konkursam „Balsis", jo bija jādzied trīs trīsbalsīgas dziesmas. Vispirms braucām uz skati Madonas novadā. Arī aizvadītajā gadā piedalījāmies šajā skatē, bet neplānojām tālāku dalību. Tur tika gatavota līdzbalsu programma. Šogad gatavojām trīsbalsu programmu, jo vokālā ansambļa dalībnieces dzied arī trīsbalsīgi. Madonas novadā ieguvām 1. pakāpi un nolēmām doties arī uz konkursu Valmierā. Šoreiz gan iegūtā pakāpe nav tik būtiska. Lielākā dāvana, ko meitenes guva, ir publikas atbalsts, gandarījums par paveikto, jo uzskatu, ka tas nav viegli. Bez smaga darba un līdzcilvēku atbalsta tas nebūtu izdevies, tāpēc lielu paldies sakām Līgai Kubai, kas vokālā ansambļa dalībniecēm sagādāja tērpus.
20.03.2019.