Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

2. martā – Salu ezerā

Redakcija

Autors • 28.02.2014.

Burtu lielums

MADONAS novada atklātais čempionāts zemledus makšķerēšanā šosvētdien, 2. martā, tomēr notiks, jo ledus ir pietiekami biezs. Visus, kam patīk copēt, aicina 2. marta rītā pulcēties Madonā, bijušajā tirgus laukumā J. Zābera ielā, līdz pulksten 9.

Pēc tam sacīkste par lielāko lomu notiks izvēlētajā sacensību vietā – Salu ezerā. Par to informē sacensību rīkotājs Viktors Ūdris, jo čempionātu rīko pagājušā gada uzvarētājs – Kalsnavas komanda.
Sacensībās piedalās triju makšķernieku komanda neatkarīgi no dalībnieku dzimuma un vecuma. Drīkst piedalīties arī ar nepilnu komandu vai individuāli. Zemledus makšķernieki var izmantot vienlaicīgi tikai vienu makšķeri, kas aprīkota ar mormišku, žibuli vai trīsžuburīti, bet dzīvās zivtiņas kā ēsmu izmantot ir aizliegts. Līdakas makšķernieku lomos netiek ieskaitītas. Katram dalībniekam jābūt līdzi arī derīgai makšķerēšanas kartei un plastikāta maisiņam zivju svēršanai un uzglabāšanai.
Uzvarēs komanda ar lielāko kopējā loma svaru. Pirmās trīs komandas tiks apbalvotas ar Madonas novada pašvaldības dāvinātajiem kausiem, diplomiem un medaļām. Labākā Madonas novada komanda rīkos nākamā gada zemledus makšķerēšanas čempionātu.
Apbalvos arī pirmo triju vietu ieguvējus jauniešiem, sievietēm un vīriešiem individuālajā vērtējumā, bet uzvarētājiem tiks piemiņas balva.

Autore: IVETA ŠMUGĀ

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px