BĒRZAUNES pagastā laukumā pie Aronas kalna sestdien, 15. novembrī, tiek rīkots lauku labumu tirgus. Tradīcija, kas tika aizsākta ar tirgu 18. oktobrī, tiek turpināta. Kā atgādināja viena no lauku labumu tirgus organizatorēm, SIA "TD Sveķi" saimniece Dzintra Karavaičuka, lauku labumus visi meklē, bet ne vienmēr zina, kur tos var iegādāties.
– Ir izvērtētas iepriekšējā pasākuma kļūdas un ceram, ka šoreiz tirgū būs plašāks piedāvājums. Uz tirgu esam uzaicinājuši arī biteniekus, kartupeļu un dārzeņu audzētājus, tiek gaidīti visi mājražotāji, arī tie, kas cep maizi un pīrāgus, kam mājās ir kāds zieds vai kāda dāvaniņa, ko var piedāvāt iegādāties. Protams, tirgū gaidīti arī kaimiņu pagastu un Madonas lauku labumu ražotāji, – sacīja Dzintra Karavaičuka.
Autore: IVETA ŠMUGĀ