LAZDONAS pagastā bērnu un jauniešu centrā 1. septembrī pulksten 11 ar trim kulinārajām darbnīcām noslēgsies Madonas novada domes atbalstītais projekts „Dzīvei noderīgas prasmes".
– Pulcēsies gan jaunieši, kas darbojās projektā, gan biedrība „Smaidas", kas projektu iesniedza. Ēst gatavošanas darbnīcas vadīs Linda Rieksta, Ināra Žiglova, Daina Delikatnaja, kad taps dažādi gardumi, bērniem skolas gaitas uzsākot, – pastāstīja projekta vadītāja Ināra Fedotova. Projekta ietvaros bērnu un jauniešu centra virtuvei tika iegādāta cepeškrāsns un elektriskā indukcijas plīts. Pavisam notika 10 ēst gatavošanas nodarbību, beidzamā – 30. augustā, kad PII „Kastanītis" pavāres Ritas Zvejsalnieces vadībā jaunieši apguva cepelīnu un Žemaitijas pankūku gatavošanu. 1. septembrī jauniešiem būs jāsadalās komandās apgūto zināšanu pārbaudei.
Autore: IVETA ŠMUGĀ