Šī gada 15. janvārī par SIA „Bērzaunes komunālais uzņēmums” valdes locekli tika iecelta EGIJA ROMANOVSKA ar tiesībām pārstāvēt sabiedrību atsevišķi — uz laiku līdz vienam gadam vai līdz jauna valdes locekļa ievēlēšanai atkarībā no tā, kurš no šiem apstākļiem saskaņā ar “Publiskās personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likumu” iestāsies pirmais. Lai nodrošinātu nepārtrauktu uzņēmuma darbību, viņa jau 2023. gada vasaras vidū tika iecelta par prokūristu.
Sarunas sākumā vispirms lūdzu Egiju iepazīstināt ar sevi – pastāstīt par skolas gaitām, profesijas izvēli, pirmo darba vietu; kā strādāt uzsāka „Bērzaunes komunālajā uzņēmumā".
– Esmu dzimusi Ērgļos, bērnību pavadīju Ērgļu pusē – Sausnējas pagasta Sidrabiņos. Pēc pamatskolas absolvēšanas pārcēlos dzīvot uz Madonu un mācījos Madonas Valsts ģimnāzijā, – atklāja Egija. – Apzinīgums, augsta atbildības sajūta jau pusaudžu gados, labas sekmes ikvienā mācību priekšmetā radīja nelielas grūtības ar augstākās izglītības plāniem. Ļoti gribēju mācīties medicīnu, bet jau tajos gados sapratu, ka tam esmu emocionāli pārāk jūtīga, un izvēlējos pilnīgi pretēju virzienu – iestājos un pabeidzu vadības zinības LU, iegūstot sociālo zinātņu bakalaura grādu vadībzinātnē. Pašreiz esmu finiša taisnē arī maģistra studijās – ar mērķi iegūt Profesionālo maģistra grādu finansēs un finansista profesionālo kvalifikāciju.
Tā kā ģimnāzijas pēdējā gadā iemīlējos (nu jau savā vīrā), zināju, ka Rīga nav mans liktenis un man ir jānāk atpakaļ uz Madonu. Esmu Madonas novada patriote un arī līdz šim esmu strādājusi tikai pašvaldībā vai tās uzņēmumos.
Studijas nebija katru dienu, tādējādi jau otrajā kursā sāku strādāt Vestienas pagasta pārvaldē par „mazo" grāmatvedi – mani galvenie darba pienākumi bija materiālu un debitoru uzskaite, pamatlīdzekļu uzskaite.
Pēc augstskolas nāca piedāvājums no Madonas – vai negribot pamēģināt strādāt pašvaldības kapitālsabiedrībā SIA „Dzelzava" par galveno grāmatvedi. Toreiz man bija tikai 24 gadi, atbildība liela, bet tikpat liela arī neatlaidība un drosme. Ilgi gan tur nesanāca pastrādāt, jo SIA „Dzelzava" bija viena no pirmajām komunālajām saimniecībām, kurā 2014. gadā sākās reorganizācija un kopumā tāda arī bija pirmā darba pieredze – uzņēmuma reorganizācijas process no pirmā lēmuma līdz pēdējai sašūtai un nodotai lietai pastāvīgā glabāšanā Valsts arhīvā.
Reorganizācija skāra arī mani, un es sāku strādāt SIA „Madonas siltums" par finanšu analītiķi. Šis sākuma posms bija visai izaicinošs un dinamisks, jo es vēl turpināju darbu Vestienā, savukārt „Dzelzava" bija reorganizācijas procesā, un jauni pienākumi bija jāveic „Madonas siltumā". Bet – darbs dara darītāju! Man vienmēr ir patikuši profesionālie izaicinājumi. Turklāt jo vairāk dari – jo vairāk iespējams padarīt.
Pieredzi „Madonas siltumā" ieguvu ātri – reorganizācijas rezultātā apkalpes zonai pievienojās Dzelzavas pagasts, Liezēres pagasts, Barkavas pagasts, Aronas pagasts, Sarkaņu pagasts, Ļaudonas pagasts. Manā pārziņā bija klienti no iepriekš minētajām reorganizētajām pagastu komunālajām saimniecībām, tāpat arī kopējā uzņēmuma pamatdarbības, finanšu un investīcijas darbības plānošana un sasniegto rezultātu analizēšana, saimnieciskās darbības izdevumu un ieņēmumu analīze, uzņēmuma pamatprodukcijas ražošanas, pārvades un sadales tarifa izstrāde, pamatojoties uz saimnieciskās darbības rādītājiem, uzņēmuma sniegto pakalpojumu pašizmaksas un cenu aprēķināšana. Uzņēmuma stratēģijas izstrādāšana plānošanas periodam ietver siltumapgādes attīstības plānošanu, nosakot attīstības galveno vīziju, mērķus, virzienus un uzdevumus, finanšu plūsmas plānu, iespējamo risku analīzi, investīciju kopsavilkuma plāna izstrādāšanu plānošanas periodam.
Tam visam pa vidu 2016. gadā nodibināju savu ģimenīti un gadu „atpūtos" mājās, audzinot dēliņu Ričardu.
Tad sākās intensīvs darbs pie ES projektu realizācijas siltumapgādes energoefektivitātes paaugstināšanai Madonas novadā. Pāris gadu laikā realizēti septiņi projekti, un 2019. gada beigās, īstenojot Madonā vienu no pēdējiem projektiem, iepazinos ar Māri Beloragu, kurš kādā dienā ienāca pie manis kabinetā un tieši pajautāja, vai nākšu strādāt pie viņa (SIA „Bērzaunes komunālais uzņēmums") par grāmatvedi. Un es tikpat tieši atbildēju, ka jā – nākšu! Un tā no 2020. gada februāra esmu „Bērzaunes komunālajā uzņēmumā". Un ziniet – jūtos kā mājās, esmu starp savējiem! Ļoti ātri izveidojās laba sadarbība ar jauniegūtajiem kolēģiem, un šie četri gadi paskrējuši ļoti ātri – vienā elpas vilcienā. 2020. gada vasaras sākumā mums pievienoja arī SIA „Kalsnavas komunālais uzņēmums".
Protams, 2023. gads ir bijis nežēlīgs uzņēmumam, jo rudenī mūžībā pavadījām Māri. Tas bija negaidīts trieciens, bet padoties nedrīkstēja. Ir jāturpina cīnīties un strādāt!
– Raksturojiet, lūdzu, kolektīvu, kā ikdienā uzņēmumā tiek vadīts darbs, kas ir galvenā veiksmes atslēga.
– Esam motivēti strādāt vienā virzienā, esam atbildīgi pret saviem klientiem. Mēs strādājam iedzīvotājiem.
Ir darbi, kas notiek secīgi un regulāri, konkrētās dienās, savukārt citus darbus plānojam pēc faktiskās situācijas vai pēc sastādītā investīciju plāna gada sākumā, attiecīgās darbu sezonās. Darbinieki ir ļoti elastīgi, jo nereti plāni tiek mainīti, bieži notiek kaut kas neplānots. Strādājam komandā.
Katru dienu iemācos ko jaunu par mūsu nozarēm. Milzīga cieņa un mans paldies ilggadējiem darbiniekiem par padomu un sarunām. Tāpat neizmērojams palīgs ir
Andris Stalīdzāns, kura pārziņā ir darbu organizēšana Kalsnavas pagasta apkalpes zonās.
Veiksmes atslēga – tā ir lojalitāte pret uzņēmumu, pret savu darbu, cīņasspars. Šogad uzņēmumam kopš dibināšanas apritēja 30 gadi.
Pastāvīgi nodarbināti ir apmēram 35 darbinieki.
– Kas rosināja uzņemties tik liela uzņēmuma vadību, kurš sniedz pakalpojumus vairākos pagastos dažādas jomās – siltumapgādē, ūdenssaimniecībā, māju apsaimniekošanā? Jums taču šodien – intervijas publicēšanas dienā – aprit tikai 35 gadi! Vai nebaidīja atbildība?
– To es skaidrotu kā lojalitāti pret uzņēmumu, Māri, mūsu pagastu iedzīvotājiem un uzticēšanos no vadības puses. Kādam šis darbs bija jāuzņemas, jāorganizē un jāturpina. Tāpat neizmērāms ir ģimenes atbalsts. Pašreiz darbs ir tik dinamisks, ka man nav laika domāt par to, vai varēšu un vai man kas arī neizdosies. Nekļūdās jau tikai tas, kas neko nedara. Es augsti novērtēju arī darbinieku atbalstu, atbalstu un padomu no citiem uzņēmumiem tepat novadā un ne tikai.
Man pašai ļoti patīk piedalīties iedzīvotāju sapulcēs. Tad sanākam visi kopā, izrunājam sasāpējušās lietas, iepazīstinām ar mājas bilanci un priekšlikumiem, kādi darbi, mūsuprāt, būtu jāveic. Savukārt iedzīvotāji izsaka savas vēlmes. Esmu par aktīvu komunikāciju, konstruktīvu dialogu, cenšos iedzīvotājus iedrošināt zvanīt vai nākt uz uzņēmumu un informēt par aktuāliem jautājumiem. Jo ātrāk mēs uzzinām par kādu problēmu, jo ātrāk un, iespējams, arī lētāk varēsim to novērst.
– Kādus projektus SIA "Bērzaunes komunālais uzņēmums" ir īstenojis?
– 2020. gadā tika uzsākta siltumtrašu un siltummezgla izbūve Vestienā ar daļēju CFLA finansējumu. Jaunā katlu māja un siltumtrases ir izbūvētas un nodotas ekspluatācijā 2021. gada martā, kopā ieguldot ap 580 000 eiro. 2021. gadā veiksmīgi realizēts siltināšanas projekts apsaimniekojamajai mājai Madonā, Saules ielā 35.
Sauleskalna industriālā parka zonā 2022. gadā ir pabeigta ūdensapgādes sistēmas rekonstrukcija un remonts par kopējo summu 50 000 eiro, kas ietver artēziskā urbuma skalošanu, akas ierīkošanu un otrās pakāpes sūkņa izbūvi.
– Varbūt ir vēl kāda iecere, kas tuvākajos gados būtu jārealizē?
– Centralizētās siltumapgādes atjaunošana Mārcienā, Jaunajā ielā, uzstādot konteinera tipa katlu māju. Esošās sistēmas apsekošanas, uzlabošanas/rekonstrukcijas darbi ne tikai siltumapgādē (Bērzaunē, Mārcienā, Iedzēnos, Jaunkalsnavā), bet arī pārējos pakalpojumu veidos.
Māju apsaimniekošanā – daudzdzīvokļu ēku siltināšanas projekti.
– Pēdējā laikā diskusijās Madonas novada domē ir pavīdējusi doma, ka ūdenssaimniecības pakalpojumus „Bērzaunes komunālā uzņēmuma" līdzšinējā apkalpes zonā būtu jāpārņem „Madonas ūdenim". Kāds ir jūsu viedoklis – vai tiešām jāizjauc labi ieeļļots mehānisms?
– Vērtējot līdz šim veiktās komunālo uzņēmumu reorganizācijas, tās ir bijušas ekonomiski pamatotas, vērstas uz sistēmas sakārtošanu, bet, lai cik kādam varbūt sāpīgas, nepieciešamas. Pašreiz man gan nešķiet, ka mūs būtu jāreorganizē, jāsadala. Esam pastāvīgi darbojošs, uz attīstību orientēts uzņēmums ar pozitīvu naudas plūsmu. Lielu uzmanību pievēršam pakalpojumu kvalitātes paaugstināšanai, komunikācijai ar klientiem, darba apstākļu un vides uzlabošanai uzņēmumā strādājošajiem. Tāpat risinām problēmsituācijas, vienīgi par tām laikus ir jāinformē. Katrā ziņā savu darbu cenšamies darīt no sirds. Jau vairākus gadus ir iedibināta kārtība, ka darbinieki ļoti labi zina, kas katram kad un kā jādara.
Bet, protams, lēmumus par pašvaldības kapitālsabiedrību reorganizāciju pieņem deputātu vairākums.
– Ko novēlētu sev un savam vadītajam uzņēmumam?
– Sev un saviem kolēģiem uzņēmumā novēlu cerību, ticību un pārliecību – mums visiem kopā un katram atsevišķi.
17.05.2024.