Latvijas automobiļu federācijas Standarta automobiļu komisija (LAF SAK) devusi “zaļo gaismu” jaunam minirallija posmam “Cesvaine”, kas notiks pavisam drīz — 27. septembrī.
Minirallija "Cesvaine" organizatoru komandu vieno vēlēšanās, lai sacensības ir drošas un interesantas gan sportistiem, gan skatītājiem. Jaunu sacensību rīkošana prasa daudz rūpju un katram ir savi pienākumi.
Viens no minirallija "Cesvaine" organizatoriem un idejas autors ir novadnieks INGUS ĶIMELIS, kas bērnību un skolas gadus pavadījis Cesvainē.
– Mums Madonas novadā ir rallija ceļi, un tas arī ir būtisks iemesls, kāpēc vēlamies te atvest miniralliju, – uzsver Ingus Ķimelis, ko aicināju uz plašāku sarunu.
– Pastāsti par savām saknēm.
– Esmu dzimis Cesvainē, arī audzis turpat un mācījies Cesvaines vidusskolā, ko pabeidzu 2013. gadā. Pēc skolas iestājos Latvijas Lauksaimniecības universitātē un sāku studēt mērniecību. Patlaban esmu eksporta projektu menedžeris uzņēmumā, kas nodarbojas ar mēbeļu ražošanu. Pamatā mana darba ikdiena norit pie datora – klientu apkalpošana, pārdošana un eksporta attīstīšana.
– Kā radās interese par ralliju?
– Pats braucējs neesmu, esmu tikai rallija organizators un ilggadējs līdzjutējs. Interese par ralliju nāk no bērnības un ir saistīta ar tēvu. Viņš mani bieži veda skatīties rallijus, tā arī viss aizsākās. Pirmās atmiņas par ralliju ir no 3. klases. Atceros, kā tēvs mani izņēma no pagarinātās grupas, lai brauktu skatīties ralliju. Toreiz skatījāmies sacensības Cesvaines apkārtnes ceļos, un tas viss pa īstam aizrāva.
– Kāpēc izlēmi piedalīties komandā, atjaunojot miniralliju "Cesvaine"?
– Pirmais rallijs, ko redzēju, bija "Sarma", un 2004. gadā tā ātrumposmi gāja gar Cesvaini. No tā laika esmu līdzjutējs šim aizraujošajam sporta veidam. No pasaules rallija braucējiem favorīts man vienmēr ir bijis Peters Solbergs, Latvijā ļoti patika, kā brauca Mārtiņš Svilis. Vasaraudzis, Neikšāni, Vorobjovs – tie laiki raisa nostaļģiju. Spilgts piedzīvojums bija arī mans pirmais WRC Somijā.
Reiz, braucot ar motorolleru no mazdārziņa, iedomājos, ka šis ceļš ir ideāls ātrumposmam. Ilgi gaidīju, kad rallijs beidzot atgriezīsies Madonas novadā, nevarēju sagaidīt un sapratu, ka, ja gribi, lai izdara pareizi – jādara pašam.
Pēc divdesmit gadiem kā rallija fans sapratu, ka gribas darīt ko vairāk. Satikos ar cilvēkiem, kas jau ir organizējuši rallijus, viņi mani iedrošināja un atbalstīja. Sapratu, ka šāda iespēja dzīvē var nebūt vēlreiz, tādēļ nolēmu piedalīties organizēšanā. Minirallija sacensības Madonas apkaimē pēdējo reizi bija 2016. gadā, bet tieši Cesvainē pēdējais lielais rallijs norisinājās ap 2013. gadu. Vairāk nekā desmit gadus šeit nav notikušas tādas sacensības. Tas man ir vaļasprieks un sirdslieta. Rallija organizēšana nav biznesa projekts, šajā procesā viss balstās uz iesaistīto entuziasmu.
– Kas ir iesaistījušies Cesvaines rallija posma organizēšanā?
– Mūsu komandā Cesvaines rallija posmu veidojam es, Uvis Veikšāns un Armands Avotiņš. Mēs esam kodols, taču palīdz arī citi kolēģi gan no Cesvaines, gan no citurienes. Mēs organizējam tikai Cesvaines posmu. Pie citiem posmu organizatoriem esam braukuši ciemos, lai mācītos un apmainītos pieredzē. Kodols esam trīs draugi, taču kopā ar atbalstītājiem, tehniskajiem darbiniekiem, apsardzi un citiem cilvēkiem pasākuma laikā iesaistīti būs ap 100 cilvēkiem.
– Cik ilgs laiks pagāja no idejas līdz reālai organizēšanai šī gada laikā?
– No idejas līdz aktīvai darbībai pagāja aptuveni gads. Lēmumu pieņēmām gada sākumā, 4. janvārī iesniedzām pieteikumu federācijā, un kopš tā laika sākām gatavoties.
– Vai dalībnieki piedalās visos rallija posmos, vai tikai atsevišķos?
– Cesvainē notiks Latvijas minirallija kausa izcīņas 5. posms – pēdējais sezonas grunts minirallijs. Lielākoties sportisti piedalās visos sezonas posmos, taču no vietējiem braucējiem zinām, ka interese novadā ir un sagaidīsim vairāku papildus ekipāžu dalību tieši uz mūsu posmu.
Pieteikšanās rallijam ir atvērta jau tagad, sākot no 2. septembra, un dalībnieki piesakās. Zināms, ka piedalīsies Uģis Dombrovskis no Madonas ar savu komandu u. c. vietējās ekipāžas.
– Ko darīsiet talkā, ko šosestdien organizējat Cesvainē pirms rallija?
– Talkas laikā labiekārtosim un sakopsim Cesvaines estrādes teritoriju, jo tur tiks ierīkots rallija servisa parks. Pļausim zāli, izzāģēsim krūmus un atjaunosim vietu, kura ilgi nav izmantota.
– Kā iedzīvotāji un pašvaldība atbalsta rallija organizēšanu?
– Vietējie mūs atbalsta morāli, bet Madonas novada dome ir ļoti pretimnākoša – atbalsta gan finansiāli, gan ar administratīvu palīdzību, saskaņošanām. Ļoti novērtēju visu iesaistīto atbalstu. Paldies Madonas novada pašvaldībai un visām instancēm, kuras izsniedz atļaujas un saskaņojumus. Parunājot ar citu novadu organizatoriem, pie mums viss ir ļoti augstā līmenī. Dažkārt aizmirstas izcelt šādus aspektus, taču tie pie pasākumu organizēšanas ir ļoti svarīgi.
– Pie kādiem jautājumiem vēl jāpiestrādā?
– Vairums darbu ir paveikts, bet visaktuālākais šobrīd ir drošības personāla piesaiste, īpaši krustojumu postenis, apsardzes un atbalsta darbinieku komplektēšana, jo viņi būs ļoti nepieciešami. Vēl ir nepieciešami darbinieki, piemēram, drošības nodrošināšana. Jā, joprojām meklējam cilvēkus, kas varētu nodrošināt drošību rallijā. Drošība ir ļoti svarīga, un katrā postenī vajadzīgi atbildīgi cilvēki. Lielie darbi ir jau padarīti, iedzīvotāji apziņoti, un saskaņojumi ir dabūti. Drošības plānam un rallija leģendai jāveic nelieli darbiņi. Šobrīd aktuālākais izaicinājums ir darbaspēka meklēšana – drošības un apsardzes personāls. Rallijs mēdz būt bīstams sporta veids, tāpēc drošības līmenim sacensību laikā nevar būt nekādas atlaides, visam jābūt augstākajā līmenī. Izmantojam dažādus kanālus, lai atrastu uzticamus un atbildīgus cilvēkus, kuri mums palīdzēs šim pasākumam noritēt veiksmīgi un droši. Ja jūties atbildīgs un apzinīgs cilvēks, sazinies ar mums, pie mums darbi atradīsies!
– Vai, dzīvojot Rīgā, izdodas bieži apciemot ģimeni Cesvainē?
– Pašlaik dzīvoju Rīgā, bet sanāk apciemot Cesvainē dzīvojošo tēti, īpaši, ja laiks to atļauj. Mammas diemžēl vairs nav. Madonas pusē esmu diezgan bieži, vienmēr, protams, gribētos būt biežāk, varbūt kādreiz izdosies atgriezties.
– Kādu priekšrocību rallija sportā sniedz Madonas un Cesvaines apkārtnes ceļi?
– Madonas pusē ceļi ir ar ļoti specifisku un sarežģītu konfigurāciju – daudz līkumu, tramplīnu, līkumi pāri tramplīniem. Visa grunts ceļu buķete, kas ļauj sportistiem pārbaudīt prasmes, ir tieši šeit. Cesvaines apkārtnes ceļi ir ļoti sarežģīti un dažādi – tie ļoti patīk sportistiem, jo ļauj pilnvērtīgi pārbaudīt gan tehniku, gan braukšanas prasmes. Mūsu pusē gandrīz visi ceļi ir piemēroti rallijam. Kā sava novada patriotam ir liels lepnums par mūsu ceļiem, tie tiešām varētu pat Baltijā būt vieni no sarežģītākajiem.
– Kāda būs programma dalībniekiem un skatītājiem?
– Norisināsies rallija ātrumposmi, dalībnieku serviss. Mini-rallija "Cesvaine" centrs atradīsies Cesvaines vidusskolā, bet servisa parks – estrādē. Skatītājiem būs pieejamas auto un militārās tehnikas izstādes, virtuālais autosporta simulators, piepūšamās atrakcijas bērniem, ēdināšana. Drīzumā izsludināsim konkursu sociālajos tīklos, kur varēs piedalīties izlozē un laimēt iespēju sēdēt blakus sporta automašīnā kādā no ātrumposmiem un izjust, kā tas ir – braukt rallija tempā. Vakarā minirallija dalībniekiem un skatītājiem paredzēta zaļumballe Cesvaines Tūrisma centra pagalmā.
Kaut gan ar Madonas novadu ikdienā daudz nesanāk saistīties, redzams, ka Cesvainē pēdējos gados ir daudz paveikts – muiža un pils ir atjaunotas, pilsēta kļuvusi skaistāka. Brīvdienās ir redzams, ka tūristi ir iecienījuši apmeklēt Cesvaines pili, cilvēku ir tiešām daudz, tas ļoti priecē.
– Varbūt kaut ko par nākotni?
– Mums kā entuziastiem ir lieli plāni nākotnei, galvenais no tiem ir lielais mērķis – atvest uz Madonu atpakaļ lielo rallija čempionātu. Uz šo mērķi mēs lēnām, soli pa solim arī ejam. Ja finansiālā puse un atbalsts būs, tad varam izdarīt ļoti daudz.
Savukārt, minirallijs ir brīnišķīgs tautas autosporta veids, kur ar salīdzinoši nelielām izmaksām var izmēģināt, kā tas ir – piedalīties rallijā.
Nākamā gada plānus jau atklāsim pavisam drīz.
05.09.2025.