Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Sagādāt prieku otram

BAIBA MIGLONE

Autors • 02.01.2020.

Burtu lielums

Ikvienam medijam ir svarīga atgriezeniskā saite ar saviem lasītājiem. Svarīgi reaģēt uz dažādām problēmām un nebūšanām un censties novērst tās. Taču vēl iepriecinātāki mēs esam par pozitīvām lietām, par kurām reizumis jūs mums vēstāt. Ar tām vienmēr gribas dalīties ar citiem.

Tā vecā gada beidzamajās dienās redakcijai piezvanīja madoniete Daina, lai dalītos savā priekā. „Es jums nevaru izteikt vārdos, kādas izjūtas mani pārņēma Ziemassvētkos, kad pie durvīm pēkšņi atskanēja zvans un es atverot ieraudzīju tur stāvam divus rūķus – Lielo un Mazo. Jau ilgāku laiku neizeju no mājas, tāpēc šis apciemojums bija vēl jo lielāks prieks, lai arī ikdienā tuvu cilvēku, kuri pie manis iegriežas, netrūkst. Rūķis Valters apciemojumam bija īpaši gatavojies un sacepis gardus pīrāgus, kopā ar Mazo rūķi Neldu bija sarūpēti arī dažādi našķi. Katrs no tiem īpaši apmīļots. Tas bija tik aizkustinoši!" vēstīja Daina.
Redakcijai izdevās vienam no rūķiem sadzīt pēdas, un tas visai negribīgi atzinās, ka kopā ar Lielo rūķi apciemojuši vairākus madoniešus un ģimenes, jo privātā kārtā bez jebkādām akcijām vienkārši gribējies sagādāt citiem prieku svētkos, samīļot un pateikt labus vārdus – dalīties sirdssiltumā. „Taču paši saņēmām to ar uzviju atpakaļ. Katra tikšanās bija īpaša. Katrā ziņā es aicinu izbaudīt šo kopābūšanas un dalīšanās prieku ne tikai svētkos! Viesojāmies ne tikai Madonā, jaunā gada pirmajā dienā kopā ar bērnudārza bērniem bijām arī Mārcienas pansionātā. Madonā lielākoties apciemojām pensionārus, kuri agrāk aktīvi darbojušies savas pilsētas un iedzīvotāju labā. Te talkā lūdzām sociālā dienesta darbiniekus, jo viņi varbūt labāk zina seniorus. Saņēmām arī dažus mājasdarbus, kurus mēģināsim izpildīt. Varbūt kādu mazu sapni vai cerību izdosies kopīgi piepildīt."
Arī Valsts prezidents Egils Levits savā Vecgada uzrunā vēlēja mums visiem jaunajā gadā cerību, ticību un pārliecību. „Es vēlu mums cerību, jo cerībās dzīvo mūsu sapņi. Es nerunāju par tiem, ko redzam miegā, bet sapņiem, kuros ieceram savu un mūsu Latvijas nākotni. Tie spēj saredzēt to, kā vēl nav. Iezīmēt jābūtību. Mums jāmāk gudri sapņot, lai atbildētu uz 21. gadsimta lielajiem jautājumiem. Es vēlu mums visiem kopā vairāk pašapziņas, domājot par savu valsti. Ne lepnību, bet to nepieciešamo pašapziņu, ar kuru droši ieiet nākamajā desmitgadē," uzsvēra Valsts prezidents.
Arī mēs saviem lasītājiem vēlam laimīgu, veiksmīgu gadu un lai mums kopā izdodas paveikt labus darbus! Paldies jums par uzticību garu gadu garumā, un ziniet, ka mēs gaidām jūsu vēstules, ziņas e-pastā vai vienkārši tālruņa zvanu.


03.01.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px