Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Lai būtu stipra valdība

AGRITA NUSBAUMA-KOVAĻEVSKA

Autors • 06.10.2022.

Burtu lielums

Ikdiena ir piesātināta visdažādākajiem notikumiem. Joprojām aktīvi tiek sekots līdzi notikumiem pasaulē, īpaši Ukrainā. Cilvēki steidz pieteikties valsts atbalstam, ko var izdarīt kopš 1. oktobra. Lai gan iedzīvotājiem joprojām ir daudz jautājumu, tos vislabāk risināt, sazvanot pagasta pārvaldi vai iegūstot informāciju www.madona.lv.

Tomēr visaktuālākais temats, kas tiek apspriests, joprojām ir nupat aizvadītās vēlēšanas. Ziņu portālos, televīzijā var sekot līdzi visām aktualitātēm, dzirdēt dažādus jautājumus, rast atbildes. Vēlēšanas ir ļoti nopietns notikums un saprotams, ka ikvienu interesē, kā tiks veidota jaunā valdība, kas turpmāk būs Ministru prezidents. No tā ir atkarīgs, kā dzīvosim nākamos četrus gadus. Katram mūsu valsts iedzīvotājam ir savs viedoklis, savas domas, tāpat 1. oktobrī izdarīja, viņuprāt, pareizo izvēli. Protams, un tas ir tikai pareizi, ka ar rezultātiem ne visi ir apmierināti. Tomēr šobrīd neko vairs nevar ietekmēt. Patiesi labi, ka ir viedokļu dažādība, kas raisa diskusijas, ļauj paust savu viedokli.
Protams, jaunās valdības izveide ir ļoti atbildīgs process. Šonedēļ jau aktīvi norit premjerministra tikšanās ar partijām, un tās noteikti turpināsies arī nākamnedēļ. Tās nepavisam nav vienkāršas sarunas, tiek apspriesta koalīcijas izveide, prioritātes turpmākajiem četriem gadiem. Mums, iedzīvotājiem, noteikti ir ļoti svarīgi, lai tiktu izveidota teicama valdība, kas pirmajā vietā liek iedzīvotāju vajadzības, strādā valstij. Pavisam drīz mēs uzzināsim, vai neesam kļūdījušies, savu balsi vēlēšanu dienā atdodot izvēlētajai partijai. Valdības darbs vienmēr saceļ nelielu vētru iedzīvotāju vidū. Kādam vienmēr ir, ko pateikt, kritizēt, bet pozitīvi, ka māk arī paslavēt.

Stiprāks vējš šonedēļ pūta arī Latvijas teritorijā, radot dažādus šķēršļus. Ugunsdzēsēji glābēji steidza no ceļa braucamās daļas novākt kritušos kokus, tāpat vietām cilvēki palika bez elektrības. Visvairāk darba šobrīd ir sētniekiem, īpašumu uzturēšanas nodaļas darbiniekiem pagastos. Stiprais vējš krietni ir papurinājis kokus un nu jāvāc kritušās lapas. Tas ir rudens aktuālākais darbs. Ļoti labi, ka arī šogad iedzīvotājiem gan pagastos, gan pilsētā ir iespēja saņemt lielos maisus, kuros sabērt nokritušās lapas. Ne visur tiek piedāvāta šāda iespēja, bet ko darīt, kur likt lapas, ja dedzināt tās nedrīkst? Cilvēki čakli strādā, sakopj savu teritoriju, lai mierīgi varētu sagaidīt ziemu, kad sētās paliks mazāk darba un varēs nodoties saviem vaļaspriekiem, pavasari gaidīt ar mieru sirdī.

7.10.2022.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px