Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Virspusē – skaistas zemenes, apakšā – bojātas

Redakcija

Autors • 03.06.2019.

Burtu lielums

Bērzauniete Velta iegriezās "Stara" redakcijā, lai brīdinātu pircējus – pirms pērkat zemenes, kas safasētas plastmasas kastītēs, rūpīgi apskatieties, vai apakšā nav arī bojātas ogas.

– Piektdien laukumā pie "Maxima XX" lielveikala pirku zemenes. Cena tām – 4 eiro kg. Nopirku tikai puskilogramu, gribēju iedot kādu odziņu mazam bērniņam. Aizbraukusi mājās, izņemot ogas, atklāju, ka labas ogas bija tikai saliktas pa virsu, apakšā – vairākas bojātas. Saprotu, ka zemene ir oga, kas ilgi neuzglabājas, turklāt zemenes ir ievestās, tātad jau kādu laiku pavadījušas ceļā. Tomēr pārdevējam ir jābūt atbildībai par to, kāda ir zemeņu kvalitāte, jo cena nav nemaz tik maza. Ja ogas neizdodas vienā dienā realizēt, tās, kas saliktas kastītēs, tomēr ir jāpārskata, jāizņem no trauciņa bojātās, nevis jācenšas pārdot. Nepatīk jau kašķēties, bet saliku ogas atpakaļ kastītē un devos uz Madonu. Teicu, ka man tādas ogas nevajag, lai atdod samaksāto naudu. Beigās naudu atdeva. Ceru, ka pārdevēja rūpīgāk skatīsies, arī šķiros ogas, kuras savieto plastmasas kastītē.
Par ogu kvalitāti informēta arī PVD Austrumvidzemes pārvalde Gulbenē, un inspektori solīja doties pārbaudīt, vai tiek ievēroti noteikumi.

Sagatavoja IVETA ŠMUGĀ


04.06.2019.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px