Šāda asociācija radās pagājušās sestdienas rītā, ejot gar kultūras namu. Pusvienpadsmitos rītā visapkārt uz ietves, zālājā mētājās plastmasas glāzītes, un bruģi klāja simtiem izsmēķu.
Kauns pasākuma organizatoriem un dalībniekiem!
Mans aicinājums – esiet godīgi visi, kuri kultūras nama priekšā smēķēja vai iedzēra, ziedojiet 5 eiro pilsētas labiekārtošanai – var taču tādam mērķim Madonas Valsts ģimnāzija (MVĢ) ierīkot ziedojuma kastīti.
MVĢ vēl divi priekšlikumi – vai nu, nākamo pasākumu organizējot, paši piesakieties nobeigumā sakopt telpas un apkārtni, vai sviniet Ziemassvētkus mežā: piesakieties „Latvijas valsts mežiem", kājām aizejiet uz mežu, nosviniet svētkus un pierādiet, ka neesat Cūkmeni!
Rīkojot orientēšanās sacensības, mēs vienmēr paši sakopjam apkārtni, pat mežu pārstaigājam, salasot atstāto, negaidām, kad atnāks kāds apkopējs.
26.10.2018.