Kā informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), 14. aprīlī Madonā pamestā dzīvojamajā mājā bija izcēlies ugunsgrēks, aizdegoties atkritumiem. No piedūmotajām telpām tika izglābts pusmūža vīrietis, kurš bija saindējies ar dūmiem, un tika hospitalizēts.
Šo negadījumu savās ikdienas gaitās gadījās pieredzēt kādam madonietim. Mūsu lasītājs atklāj, ka sākumā ievērojis no neapdzīvotās ēkas nākam nelielu dūmu strūklu. Tad piebraukušas VUGD mašīnas, un ugunsdzēsēji glābēji devušies iekšā ēkā, no tās iznesot arī kādu vīrieti. „Acīmredzot, kāds bija ielīdis mājā pasildīties, bet neveiksmīgi," madonietis secina.
Esi aktīvs, pamani pirmais, kļūsti par mūsu „ārštata reportieri" un laimē balviņas! Sūti foto ar nelielu aprakstiņu un savu kontaktinformāciju uz e-pastu: [email protected] vai pa pastu: laikraksta „Stars" redakcijai, Blaumaņa ielā 17, Madonā, Madonas novadā, LV 4801. Pieņemsim arī attēlus, kas ievietoti sociālajos portālos draugiem.lv, twitter un facebook.com ar norādi „#musureportieris".