Joprojām autovadītāju vidū atrodas tie, kas neciena un neievēro speciālās stāvvietas – gan invalīdiem, gan nereti arī ģimenēm domātās.
Tā pie lielveikala „Maxima XX" šajās brīvdienās cits šoferis novērojis piebraucam gana lepnu auto un nostājamies invalīdiem paredzētajā stāvvietā. „Es, protams, atvainojos, ja tā nav, bet neizskatījās, ka autovadītājam būtu invaliditāte," pauda vīrietis. Jebkurā gadījumā arī cilvēkiem ar invaliditāti auto jānovieto, ievērojot stāvvietas horizontālās līnijas, kas šim šoferim izrādījies par grūtu.
Esi aktīvs, pamani pirmais, kļūsti arī tu par „mūsu reportieri" un laimē balviņas! Sūti foto ar nelielu aprakstiņu un savu kontaktinformāciju uz e-pastu [email protected] vai pa pastu: laikraksta „Stars" redakcijai, Blaumaņa ielā 17, Madonā, Madonas novadā, LV 4801. Foto var nosūtīt arī uz facebook.com/laikrakstsstars vai savam foto pievienot tēmturi #musureportieris.
22.02.2017.