Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Cinisma vai slinkuma augstākais kalngals?

LAURA KOVTUNA

Autors • 20.03.2018.

Cinisma vai slinkuma augstākais kalngals?
Burtu lielums

pirmie pavasara vēstneši pilsētā no sniega izspraucas nevis sniegpulkstenīši, bet gan diemžēl… sunīšu pa ziemu atstātais „vēstījums", ko viņu saimnieki nav savākuši.

Nu jau pirms pāris gadiem Madonā vairākās vietās izvietotas urnas dzīvnieku ekskrementu savākšanai. Kā novērots, patiešām ir daļa apzinīgu saimnieku, kas rūpējas par sakoptu vidi apkārt un to, lai līdzcilvēkiem viņu četrkājainais draugs nesagādātu nepatīkamas emocijas. Tomēr, kā liecina kādas laikraksta „Stars" lasītājas iesūtītās bildes, sniegam pavasarī sākot kust, joprojām vietām paveras nepatīkama aina. Kas vēl pārsteidzošāk – ļoti bieži tieši pavisam tuvu speciālajām urnām. Vai tas ir cinisma vai slinkuma augstākais kalngals? „Šāds skats paveras rīta pastaigā. Varbūt foto grūti saprast, bet pie katras urniņas ir ekskrementu čupiņas… Tie ir mūsu pašu cilvēki, kas aiz saviem mīluļiem nesavāc. Žēl, ka tā," neapzinīgos suņu saimniekus tomēr ievērot pieklājības normas pret apkārtējiem aicina madoniete. Savukārt pārējie iedzīvotāji, ja tie redz, ka saimnieks aiz suņa nesavāc, tiek mudināti aizrādīt vai šo pārkāpumu fiksēt, iesūtot Madonas novada pašvaldības kārtībniekiem.


21.03.2018.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px