Ziemas saulgrieži, Ziemassvētki, Jaungads — visi ir ziemas zīmīgie svētki.
Šoreiz par Ziemassvētku eglīti skolotājiem, esošajiem un bijušajiem Madonas pilsētas vidusskolā. Tradīcija uzaicināt bijušos skolotājus, iepriecināt un saglabāt kolektīvu arī šādā izpratnē. Būtībā tas ir kultūrvēsturisks process, kur satiekas pagātne, tagadne, ieskicē nākotni visos aspektos (kādi būsim).
Emocijas pastiprinošs faktors – sirsnīgi mirdzošā eglīte, zāles dekorējums, satikto kolēģu atkalredzēšanās prieks! Emociju virpuļi. Šķiet, viens vārds – eglīte, bet uz mirkli ietver dzīvi visās tās izpausmēs. Visu kopā savija koncerts, kurā Vita Krūmiņa ar ģitāras spēli un dziedāšanu lika vibrēt katra dvēseles stīgām, jo tematika bija visdažādākā: tēvzemes mīlestība un svešumā esošiem – ilgas pēc savas dzimtenes, draudzības, mīlestības, dabas daudzveidība, alkas pēc miera un laimes sev tuviem līdzcilvēkiem, valodas skanīgums un daudz dažādu, katram savu noskaņu.
Atrakcijās Vita Krūmiņa par godu zaļās čūskas gadam bija izdomājusi zaļās čūskas atveidu. Un čūska, kā jau viltīga un gudra, pārceļoja no viena pie otra, labestīgi pētot katru domu. Interesanti!
Nu ko! Paldies skolas direktorei Arnitai Krīgerei un visiem, kuri iesaistījās skolas eglītes organizēšanā un norisē!
03.01.2025.