Saeimai un valdībai vajadzētu steidzami pārskatīt ministru, uzņēmumu, iestāžu vadītāju algas un prēmiju apmēru, uzņēmumu valžu un padomju locekļu atalgojuma apmēru.
Nav normāli, ka augsta ranga vadītāji, netiekot galā ar saviem pienākumiem, nespējot sakārtot savu nozari, savu uzņēmumu, saņem iespaidīgu atalgojumu un prēmijas, turpina darbu.
Kamēr katrs augsta ranga vadītājs individuāli neizjutīs savā makā savu bezdarbību vai darba neefektivitāti, tikmēr neko labu tuvākajā nākotnē Latvijas iedzīvotāji nesagaidīs.
Autors: ANDREJS MELNALKSNIS
Neatkarīgās policistu arodbiedrības
priekšsēdētāja vietnieks