Madonas aktīvie seniori kārtējo reizi apceļoja Zviedriju.
Likās, ka visi muzeji jau vairākkārt apmeklēti, taču – tomēr bija tik daudz, ko redzēt no jauna. Šoreiz ekskursijas programmā bija Etnogrāfijas muzejs, ko redzējām pirmo reizi, arī dabas brīnumu – mežrozītes melnā krāsā.
Kāpēc cilvēkiem patīk ceļot? Atbilde – lai iepazītu ne tikai pasauli, galvenais – pašiem sevi.
Firma „Tallink" un Latvijas Pensionāru federācija atzinīgi novērtēja senioru aktivitātes – uzdāvināja madoniešiem ceļojuma karti 4 personām, kas jāizmanto līdz šā gada 31. decembrim. Ceļosim!
18.10.2019.