Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Un koki liecas un lūst…

Redakcija

Autors • 11.02.2011.

Un koki liecas un lūst…
Burtu lielums

Un sarauj elektrības vadus. Mājas un kūtis iegrimst tumsā uz nenoteiktu laiku. Nedarbojas radio, TV, ledusskapis, telefons, Nedarbojas nekas, un cilvēkus pārņem nomāktība, nolemtība, bezcerība, pat izmisums.

Tas nekad nenotiek prezidenta pilī, ministrijās un Saeimā. Tā ir tikai problēma laukos, neatrisināta un neatrisināma, jo neviens pie šīs problēmas nav ķēries klāt.
Atkal un atkal ir dzirdētas runas, ka „Latvenergo" uz šo vadu sarāvumu un līniju bojājumu rēķina varot norakstīt papildus lielas summas par izlietotiem materiāliem un pielikto darbu. Negribas ticēt, ka tā var būt.
Taču būtu gan ļoti interesanti uzzināt patiesību no paša „Latv-energo" – cik naudas pēdējo desmit gadu laikā pa gadiem izlietots vadu sarāvumu novēršanai gan par izlietotiem materiāliem, gan darba samaksai.
Pie mums – Latvijā – apzinīgi tiek darīts viss iespējamais, lai šie vadu pārrāvumi būtu, jo koki speciāli tiek saudzēti un audzēti pie līnijām un pat virs līnijām, tā ka tie nevar citādi gāzties, kā tikai uz vadiem.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 12.02.2011.

Autors: ILMĀRS PURIŅŠ
Cesvainē

OĻĢERTA SKUJAS foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px