Ziema vēl spītīgi turas sniega kupenās, vējš pa laikam nikni sapurina nelielās pūpolu aitiņas, pat cīrulītim grūti atrast cintiņu atpūtai. Bet gaismas ceļš ir sācies!
Un tāpēc: Ja gribi būt laimīgs, runā ar sauli,
Ja gribi būt priecīgs, runā ar cīruli,
Ja gribi dzīvot, satiecies ar cilvēku!
Mēs atkal satiksimies, jo dzīvojam! 6. aprīlī pulksten 12 Parka ielā 4 svinēsim, kopīgi sanākot, Madonas pilsētas pensionāru biedrības Lieldienas.
Sveiksim un godināsim mūsu jubilārus ar ziediem, dziesmām un laba vēlējumiem. Mūsu uzticīgais Lieldienu zaķis no Madonas putnu fabrikas arī šoreiz mūs ir apdāvinājis ar lielu olu grozu, bet bērnudārza "Priedīte" audzēkņi savu lielisko audzīšu pavadībā gatavo jauku koncerta programmu.
Savukārt Madonas pilsētas 2. vidusskolas skolotājas Anitas Kļaviņas audzēknis Kristaps Šķēls aizvedīs mūs mūzikas pasaulē, bet Harijs Kārklāns (Latvijas stāstnieku konkursa 2. vietas ieguvējs) pastāstīs, kā jāprot dalīties priekā.
Nākot uz šo pasākumu, jāņem līdzi prieka dzirkstelīte, atjautīgs prāts, smaids, ko uzdāvināt otram, un parole – raiba ola.
Madonas pilsētas pensionāru biedrība novēl visiem pensionāriem saulainas un priecīgas pavasara dienas, možu prātu un stipru veselību!
Uz satikšanos!
Autore: MARIJA LAPSIŅA