Mācību gads bijis saspringta darba piesātināts, jaunām atziņām un pārdomām bagāts.
Skolā mācību gada laikā sasniegts daudz labu rezultātu olimpiādēs, konkursos. Deju kolektīvi ieguvuši 1. un 2. pakāpes diplomus. Vairums skolēnu nupat piedalījās tautas deju festivālā Madonā.
Paldies skolotājiem un skolēniem, kuri ir atsaucīgi un godam spodrina Degumnieku pamatskolas vārdu ārpus skolas sienām. Liels paldies tiem vecākiem, kuri vienmēr atrod laiku un mīļu vārdu atbalstam savam bērnam, skolas tehniskajiem darbiniekiem, kas nav vienaldzīgi par skolā notiekošo, aktīvi piedalās skolas dzīvē. Paldies Ošupes pagasta pašvaldības darbiniekiem par saprotošo attieksmi pret skolas vajadzībām – lielākām un mazākām.
Skolotājam ir jāaug līdzi, bet arī vecākiem jāzina, ka nedrīkst nokavēt ne bērna audzināšanu, ne mācīšanu dzīves gudrībām.
Skumji, bet ar katru gadu retākas kļūst to vecāku rindas, kuriem patiesi interesē bērnu gaitas skolā, viņu izaugsmes iespējas un nākotne. Liela daļa bērnu kļuvuši par sabiedrības audzēkņiem. Var jau būt, ka vainīgs laiks, kurā dzīvojam, – nav laika, nav naudas. Bet bērns jau gaida tikai uzmanību un ieinteresētību viņa dzīvē. Vai tas ir normāli, ja Māmiņu dienā bērni gaidpilnām acīm veltīgi raugās zālē, meklējot savu māmiņu, – vai viņa redz un dzird tieši viņai par godu iemācīto dziesmiņu vai dzejolīti?
Lai jums visiem veselīga un saulaina atpūta vasarā!
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA,
skolas padomes priekšsēdētāja