Gada nogalē katrs cilvēks paanalizē savu dzīvi, izšķetina no dzīves kamola visādus dzīparus, kurus mēs saucam par veselību. Brīžiem liktenis ir bijis tik bargs, ka brīžiem dzīvei zūd vērtība.
Ir bijuši gadījumi, ka dzīves gadu svinīgais vakars draugu pulkā bija jāapmaina ar atrašanos Madonas slimnīcā, jo slimība progresēja.
Paldies dakterim Valdim Sīlim, kas, veicot vecākās metodes, sāpes mazināja. Gadu gaitā medicīna attīstījās. Ar gādīgās Varakļānu ģimenes ārstes Sandras Gritānes un māsiņas Silvijas Savickas norīkojumu apmeklēju Madonā neiroloģes Irbes kabinetu, viņa ieteica vienīgo – operāciju Gaiļezerā pie neiroķirurga, kurš man veica smagu operāciju galvā. Operācija izdevās lieliski, jo tagad jūtos kā no jauna piedzimusi.
Tāpēc šajā svētku reizē gribu pateikties visiem šiem mediķiem, kuri darīja visu, lai atgrieztu cilvēku dzīvē. Mīļš un neizsakāms paldies un dzīvē visu to labāko! Laimīgu 2014. gadu!
Ar patiesu cieņu –
ALBĪNA DŪDA