Pēc raksta „Veic cenu aptauju žoga atjaunošanas darbiem" publicēšanas laikrakstu „Stars" sazvanīja kāda Sauleskalna iedzīvotāja, paužot savu redzējumu par problēmvietu pie sporta laukuma.
– Es uzskatu, ka žogu šajā vietā nevajag vispār, jo to nenovērtēs! Kā tad līdz tam nonāca, ka žogs ir tik bēdīgā stāvoklī? Domāju, atbildi ļoti labi sniedz šajā vietā notiekošais. Likums paredz, ka bērni līdz 7 gadu vecumam nedrīkst vieni atrasties bez vecāku pieskatīšanas. Bet sporta laukumā var redzēt pat 4-5 gadus vecus bērnus, kuri augām dienām dzīvojas vieni paši. Peldas arī dambī, neviena apkārt nav, kas tos pieskatītu.
Atceros – žogs bija tikko uzcelts; ja bumba pārlidoja žogam pāri, bērniem taču slinkums apkārt apiet, lai pēc bumbas aizietu, tāpēc sētā vienkārši taisīja caurumus. Šobrīd, kur vēl palikušas durvis, pa diviem tajās karājas un šūpojas. Kas tad tur labs var būt? Manā skatījumā sētu tur nevajag vispār – tā būs tikai lieka naudas izšķiešana, – novērojumos dalījās Sauleskalna iedzīvotāja.
14.07.2020.