Klāt septembris, atkal audzēkņus uz stundu sauc skolas zvans, atgādinot par jauna darba cēliena sākšanos.
Šogad mūsu skolā pirmajos kursos mācības uzsāk 65 audzēkņi, no viņiem – 22 namdari, 12 guļbūves ēku celtnieki un 31 topošais viesmīlības pakalpojumu speciālists.
Jaunais mācību gads Ērgļu arodvidusskolā iesākās, uzrunājot darbiniekus un audzēkņus. Skolas direktors Andris Spaile novēlēja visiem uzcītību, sekmes, pacietību, Ērgļu novada pašvaldības vadītājs Guntars Velcis teica visiem uzmundrinošus vārdus, skolas mācību pārzine Sarmīte Blūma novēlēja audzēkņiem nopietnību mācībās.
Uz skolu bija aicināti bijušie darbinieki: M. Radziņš, I. Olte, L. Groza, R. Kavaļauska, P. Mežals, P. Kārkliņš un G. Zaretoks. Viņi saņēma pateicības ziedus, piemiņas veltes un kopā ar darbiniekiem pakavējās pie kliņģera un kafijas tases.
Jaunais mācību gads pirmajiem kursiem iesākās ar adaptācijas nedēļu, kuras laikā izglītojamie iepazinās ar Ērgļiem un Ērgļu apkārtni, pabija R. Blaumaņa memoriālajā muzejā "Braki", kur piedalījās muzeja darbinieku Z. Saulītes un K. Hemetsbergera rīkotajās radošajās darbnīcās par godu Zinību dienai. Audzināšanas stundās audzēkņi noklausījās ievadinstruktāžas, tikās ar Latvijas Hipotēku un zemes bankas un Madonas rajona policijas pārvaldes pārstāvjiem. Audzēkņiem vēl bija noorganizētas tikšanās ar darba devējiem. Nākamie viesmīļi tika laipni sagaidīti viesnīcā "Ērgļi", bet topošie namdari un guļbūvnieki tikās ar SIA "Allap", SIA "Wood energy" un SIA "Eden Interior" uzņēmējiem un strādniekiem darbavietās.
Skolas aktu zālē notika arī diskotēka, bet Skanstkalniņā risinājās sadraudzības spēles pie ugunskura ar tēju un cepumiem.
Novēlam audzēkņiem sekmes mācībās, bet skolas darbiniekiem – izturību un radošu mācību gadu!
Autore: DIĀNA KUZINA,
skolas bibliotekāre