Vai tiešām ar to, kas notiek Latvijā un pasaulē?
* Ne-ziema – pavasara puķes, sniega rozes un citas zied, it kā apmulsušas, vai tiešām tā gulējušas, ka ziemu nepamanījušas, tagad jāsteidz…
* Uzzinājām, ka Rīgas domē var publiski strīdēties, dalīt amatus, godu un negodu un saņemt par to labu algu!
* Nu, bet kas ir Rīga un Latvija, ja pat Anglijas karaļnamā gadsimta šķelšanās! Un afroamerikānisko asiņu ieplūšana!
* Rīgas tirgus būdu nojaukšana, saārdot arī dienasgaismas spuldzes ar dzīvsudrabu (vienlaikus dārgo un indīgo), bet mērķis cēls, apkarot "spirtiķus". Jābūt naivam, lai tam ticētu!
* Jauns vīruss, koronavīruss Ķīnā, nu jau arī Kanādā, Vācijā, Francijā, Somijā. ASV sola izgatavot pret to vakcīnu. Vai tad viņiem jau laboratoriski zināma tā daba? Ātri!
* Ko šai pasaules haosā darīt mums, lai noturētos garīgā līdzsvarā? Strādāt, ja ir darbs un būs, ja neskars iestāžu optimizācija, dzirdam jau par simtiem cilvēku atlaišanu "LDz", ceļu būvē un citur!
Un vēl mums atļauts rakstīt projektus, atgriezties senču mājās, cerēt uz labāko, dziedāt, dejot un gaidīt, un sagaidīt īstu pavasari!
07.02.2020.