Nesen internetā redzēju, ka pusaudži (tie esot tā saucamie “Origo bērni”) gulēja Rīgas dzelzceļa stacijā uz grīdas.
Par to bija dažādi viedokļi, ka viņi jau šādi un tādi, lieto, tirgo narkotikas, nākot no nelabvēlīgajām ģimenēm, arī no it kā labām, pārtikušām, bet kā tik tālu pusaudži, bērni, jaunieši (vienalga, kā saucam) nonākuši, kā tik izmisuši, nosaluši. Gulēt uz grīdas, tā pārlaist nakti! Pat normālā satiksmes autobusā grūti gulēt tālākos ceļos!
Un tomēr valstij, ministrijām jārūpējas, lai viņus glābtu, nepieciešamas skolas ar labošanas iespējām. Pagātnē bija Alsviķu internātskola, protams, arī tur bija problēmas, bet tomēr…
Latvija strauji paliek tukšāka, bet deputātu skaits nemainās, viņu un ministru algas aug likumīgi, jo procentuāli pielīdzinātas vidējās algas augšanai. Bet varbūt pielīdzināt zemākās pensijas dilšanai inflācijas dēļ.
Protams, neuzticība valdībai aug, jo plaisa starp Rīgas "burbuļiem" un viņu darbu aug. Lauku ikdiena uzliek savu smagumu!
Balsošana vēlēšanās tikai par partijām, ērti, tā ir cerība atkārtoti vieniem un tiem pašiem "zinošiem" un veikliem iegūt amatus, bet nabadzības un slimību vilciens traucas tālāk (nē, ne Rail Baltica), nepiestāšot Rīgā! Tauta pati uztur savu garu, darbojoties biedrībās, pašdarbībā, rēķinot izdevumus, pareizāk, ikdienu sabalansējot ar akciju precēm, mežu veltēm, mazdārziņiem. Atlikusī tauta dzīvo! Uztur Latviju un savu garu!
20.08.2024.