Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Sākam pierast pie eiro

Redakcija

Autors • 28.01.2014.

Burtu lielums

Nu jau esam eirozonā, sākam pierast pie eiro un centiem. Pāreja notika veiksmīgi, jo valdība bija paredzējusi pārejas nianses.

Latvijai ir lieli, lieli parādi, tos konvertējot no latiem uz eiro, aizgāja lielas summas. Tagad tas atkrīt. Arī ceļotājiem nav jābēdājas par lata maiņu, jo visā eirozonā noteicošā nauda ir eiro un centi.
Daudzi Latvijas iedzīvotāji bēdājas par lata zaudēšanu, jo lats bija nacionālā identitāte, tagad tā zudusi. Labi, ka Latvija pieradusi pie vairākām naudas reformām – jo mainījās varas, mainījās nauda. Katra vara pauda uzskatu, ka ir vislabākā. Arī tagad līdz ar eiro ienākšanu Latvijā politiķi sola – dzīves apstākļi uzlabosies, uzplauks ekonomika, palielināsies algas un būs daudzi citi labumi, tikai jāpagaida.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 28.01.2014.

Autors: JĀNIS HIRŠS

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px