Labdien! Atļaujiet padalīties pārdomās pēc raksta izlasīšanas “Uz skolas salidojumu — ar ieejas biļetēm!”.
Tas ir tikai normāli un loģiski, ka šajā laikā nekas nav par velti un par visu ir jāmaksā. Ja gribam kvalitatīvus pakalpojumus un augstvērtīgu pasākumu, tas arī attiecīgi maksā! Visus savus darba gadus esmu veltījusi pasākumu organizēšanai, tāpēc par izmaksām esmu lietas kursā. Dzīvā mūzika, mākslinieku pakalpojumi, pasākuma noformējums, un, protams, reklāma… vēl daudz kas cits… tas viss maksā… un ne jau maz…
Es, personīgi, būdama pensionāre, šo biļeti nopirku internetā jau pirms diviem mēnešiem. Ziedoju līdzekļus arī kioskiņa atjaunošanai Ļaudonā. Pati Ļaudonas vidusskolu beidzu pirms 50 gadiem un labprāt atbalstu skolas simtgades pasākumu, – ar prieku un labām emocijām gaidīsim tikšanos 14. septembrī!
Un rodas jautājums – kāpēc gan vērsties redakcijā ar šo jautājumu par ieejas maksu, ja visur ir norādīts – pasākuma organizatori: Ļaudonas skola un pagasta pārvalde?
Lai viss izdodas lieliski!
10.09.2024.