Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Pretējs viedoklis par sniega tīrīšanu M. Riekstas ielā

LAIMDOTA IVANOVA

Autors • 06.02.2017.

Pretējs viedoklis par sniega tīrīšanu M. Riekstas ielā
Burtu lielums

„Priecātos, ja šo vēstuli varētu adresēt tam cilvēkam, kas minēts rakstā „Iebildumi pret mehanizētu sniega tīrīšanu" – cilvēkam, kurš tīra sniegu ar šo mazo traktoriņu," laikrakstam „Stars" atrakstīja madoniete Laimdota.

„Re, kā, beidzot ir iespēja pateikt „paldies!". Tā nodomāju, izlasot rakstu „Iebildumi pret mehanizētu sniega tīrīšanu" 24. janvāra „Starā". Sena paruna vēsta, ka visiem labs nebūsi. Bet es tiešām gribu pateikt paldies (šo vārdiņu daudzkārt esmu nodomājusi) tam cilvēkam, kurš tīra sniegu ar mazo traktoriņu šajā maršrutā M. Riekstas ielā, jo vienā ielas pusē ietve beidzas, ir jāpāriet uz ietvi jau Akmeņu ielas otrā pusē – tur nu tiešām ir visi iespējamie sašaurinājumi. Aplis, metāla barjeras gar ietvi, sniegu tīra no ielas, no gājējiem paredzētās pārejas (saliņas), no ietves. Un vienmēr esmu nopriecājusies tieši par šī cilvēka darbu, kas neļauj tam visam sniega kalnam saaugt, bet gan sniegs kārtīgi tiek izstumdīts, kur jau tā ir visai šauri ziemā. Un par to, ka gadās iebraukt arī zālājā – nav gan novērots, ka būtu problēmas ar zāles augšanu, jo pa šo ielu tomēr pārvietojos ikdienā visos gadalaikos.

07.02.2017.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px