Šajā vasarā Varakļānu pensionāru klubiņš "Pīlādzītis" aktīvi darbojās kultūras pasākumos.
Rīta vēsākajās stundās rušinājās sakņu dārzos, dienas vidū steidzās uz mēģinājumiem kultūras namā. Bagātas un senas ir mākslinieciskās pašdarbības tradīcijas mūsu pilsētā. Mēs, kas aizvien vēl esam šo tradīciju turpinātāji – deju kolektīvs "Vēlziedes" un vokālais ansamblis "Sidrablāses", šajās skaistuma izjūtu saistošajās nodarbībās kļūstam jaunākas, dzīvespriecīgākas, vajadzīgākas. Tas – sevis apliecināšanai. Šajos kolektīvos darbojas pensionētas skolotājas, medicīnas, kultūras, tirdzniecības, lauksaimniecības un citu profesiju pārstāves.
Mums, "Vēlziedēm", ir laimējies, ka mums ir tik atsaucīga, izdomas bagāta un spējīga vadītāja, pensionētā skolotāja Valentīna Briška. Viņa māca mūs aizvien skaisti dzīvot. Skaisti dzīvot ir māksla, kas jāizkopj sevī, lai to dāvātu citiem.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 06.09.2011.
Autore: NORA, pensionāru kluba "Pīlādzītis" dalībniece