9. novembrī sekoju līdzi TV raidījumam, kur spēlē „V.I.P. – Veiksme. Intuīcija. Prāts" komandas dalībniekiem tika uzdots jautājums, kas man (un droši vien vēl daudziem Madonas pilsētas un novada iedzīvotājiem) likās interesants, proti: „Pasaulē pavisam ir četras Madonas. Kurā kontinentā atrodas trīs pārējās?"
Domājot reāli, pieņēmu variantu, ka tās, visdrīzāk, varētu atrasties Dienvidamerikā. Bet es kļūdījos. Tāpat kā sacensību dalībnieku komanda. Biju gandrīz vai šokēts, kad izdzirdēju pasākuma vadītāja sniegto pareizo atbildi: „Āfrikā."
Būtu ļoti interesanti uzzināt kaut ko vairāk par šīm Madonām un informāciju par tām izlasīt mūsu reģiona laikrakstā. Vai nevajadzētu nodibināt sakarus ar tām? Varbūt kāds iedzīvotājs var izlīdzēt ar informāciju? Vai arī izteikt sabiedrības lūgumu žurnālistam Zigmundam Bekmanim, kas daudz ceļojis, tuvāk painteresēties par šo sīko, bet interesanto faktu?
Autors: MĀRTIŅŠ ŠULMANIS