Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Pārdomas par ķirurģijas nodaļā piedzīvoto

Redakcija

Autors • 19.11.2012.

Burtu lielums

Netīšām saticis dakteri A. Klūgu, uzzināju, ka man esot nevesels izskats. Vienojāmies, ka viņa uzņemas veikt man veselības pārbaudi, bet es, savukārt, godīgi pakļaušos izmeklējumiem (paldies dakterei Anitai!).

Meklējot „nabas trūci", nokļuvu pie daktera V. Miķelsona. Mani mēģinājumi kādreizējo skolasbiedru pārliecināt, ka būšu labs zēns – uztrenēšu vēdera presi, dzeršu zāļu tējas un meditēšu rītausmā – beidzās bez panākumiem. Operācija! Daktera vārdi bija: „Atnāc janvārī, varbūt būs lētāk" Pagāja vairākas nedēļas, līdz izlēmu. Ņēmu kredītu, lai samaksātu par operāciju, jo mans mērķis bija atgriezties darba tirgū. Ja tas izdosies, naudu atpelnīšu, turklāt – ar uzviju.
Turpmākie notikumi risinājās ļoti strauji. Ķirurgs M. Dāboliņš nosūtīja uz analīzēm, un pēc pāris dienām, „aprīkots" ar pasi, zobu tīrāmajiem un čībām, stāvēju uzņemšanas nodaļā.
Personāla iejūtīgums – izcils. Paldies visiem! Darbiniece uzņemšanas nodaļā, kas pieņēma maksājumu, redzēja, ka esmu ļoti nobijies. Viņa vienkāršiem vārdiem spēja mani pārliecināt, ka viss būs labi. Nodaļā ar mani runāja anestezioloģe, un atkal – iejūtīgi, saprotoši.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.11.2012.

Autors: GUNDARIS KRAVALIS

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px