Lai iepriecinātu pagasta iedzīvotājus Sveču dienā, Praulienas pagasta kultūras un sporta darba vadītāja Sarmīte Lazdiņa bija vienojusies ar Madonas kultūras nama vadību par pašdarbnieku koncertu Saikavas tautas namā, gan vienlaicīgi nervozējot, vai apmeklētāju būs pietiekami.
Tomēr viņas šaubas izrādījās veltīgas, jo kārtējo reizi skatītāju zāle bija pārpildīta, un par to varēja priecāties priekšnesumu sniedzēji – pūtēju orķestris (diriģents Andrejs Cepītis), TDA "Vidzeme" (vadītājs Andris Ezeriņš), kā arī jauniešu vokālais ansamblis. Ar sajūsmu skatītāji uzņēma madoniešu kvalitatīvos priekšnesumus.
Koncerta noslēgumā visi kolektīvu vadītāji saņēma piemiņas veltes.