Tuvojas Kristus dzimšanas svētki, un izskan 2017. gads. Vēlos pateikties Madonas pilsētas pārvaldniekam Guntim Ķeverim par man sniegto palīdzību, kura fiziski man bija neizpildāma.
Patīkami atzīmēt, ka, neraugoties uz aizņemtību, Guntis operatīvi reaģē uz jebkuru zvanu, prasību, problēmu. Mēģina palīdzēt savu iespēju robežās, nepārkāpjot likumu.
Paldies viņam par sirsnīgajām sarunām un sapratni. Apbrīnoju šo cilvēku, kurš ar mīlestību izturas pret katru koku un puķīti, nekurn ne par vienu darbu. Es pati redzēju, kā viņš ar ceļu tehnikas palīdzību (pēc ceļa remonta) tīrīja ceļu no asfalta gružiem. Viņš ir īsts savas pilsētas saimnieks. Ar katru gadu mūsu pilsēta kļūst tīrāka un skaistāka. Šeit jāsaka paldies arī mūsu dārzniecei Gitai Lutcei.
Tā turēt!
Sveicu visus tuvojošajos svētkos! Vēlu veselību, veiksmi, pacietību, dvēseles mieru, laimi, lai jūsu sirdīs mājo Mīlestība, jo Dievs – tā ir Mīlestība.
Lai piepildās visas jūsu cerības! Lai jūsu galds būtu bagāts ar gardiem ēdieniem! Katru dienu sagaidiet un pavadiet ar lūgšanu un pateicību Dievam! Vairāk prieka un saulainu dienu, ilgus gadus, siltumu, mājīgumu!
Mierīgas debesis, tikko izceptu siltu maizi, dzidru avota ūdeni un nekādu bēdu!
Lai Dievs jūs sargā!
15.12.2017.