6. jūnijā noslēdzās Madonas novada vēlēšanu maratons, kas lauku cilvēkus uzrunāja vienīgi ar politisko partiju reklāmsaukļiem, aicinot tos izdarīt vienīgo pareizo izvēli.
Uz ielas, draugu pulkā un katrā mājā tika spriests par kandidātu piemērotību pārstāvēt iedzīvotāju intereses, pārlasītas programmatiskās nostādnes un izvērtēti padarītie darbi.
Šajās intrigu un varaskāres politiskās virtuves durvīs iespraukties centās politisko partiju apvienība "Saskaņas centrs". Vai tas izdevās? Jau no sākta gala tā tika vērtēta kā krieviski runājoša un domājoša partija, kurai, iekļaujoties novada darbā, kā primārais un galvenais kļūs cittautiešu problēmu risināšana. Taču pirmām kārtām līdzpilsoņiem tas būtu jāuztver, balstīts uz sociālekonomiskiem un sociāldemokrātiskiem principiem. Pateicoties jums, vēlētāji, šiem nospraustajiem mērķiem ir tendence realizēties. Vai šābrīža optimisms kļūs reāls, rādīs nākotne. Protams, iespējamas arī kļūdas. Ticu, ka kopīgiem spēkiem izdosies tās pārvarēt.
Autors: ANDRIS VĪGANTS