29. aprīlī Madonas novadpētniecības un mākslas muzejā bija pulcējušies galvenokārt vecākās paaudzes mežkopji, lai piedalītos izstādes "Aiz kokiem nepazaudēt mežu" un "Mežu pētīšanas stacija Kalsnavā" atklāšanā.
Neraugoties uz to, ka mežu nozare vienmēr bijusi mūsu valsts ekonomikas pamats, tai nav bijis sava muzeja. Tādēļ droši varu jums, godātie muzeja darbinieki, visu mežkopju vārdā teikt godam pelnītu paldies par mūsu nozarei veltītu izstādi. Jūs esat uzcēluši pieminekli Madonas novadā dzimušajiem izcilajiem mežkopjiem: ilggadējam mežsaimniecības un mežrūpniecības ministram Leonam Vītolam, ministrijas ilggadējam galvenajam mežzinim Jānim Kronītim, ministra vietniekam Jānim Vanagam, izcilajam zinātniekam Imantam Ieviņam.
Jums, muzeja darbinieki, pasniegtie ziedi un teiktie siltie pateicības vārdi bija tikai daļa no pateicības, bet ticiet man, īstā pateicība palika ikviena pasākuma dalībnieka sirdī, ko izteikt nespējam.
Lai jums veicas!
Autors: IMANTS ZEMBERGS,
pensionēts mežkopis