Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Paldies par meža nozarei veltīto izstādi

Redakcija

Autors • 11.05.2010.

Burtu lielums

29. aprīlī Madonas novadpētniecības un mākslas muzejā bija pulcējušies galvenokārt vecākās paaudzes mežkopji, lai piedalītos izstādes "Aiz kokiem nepazaudēt mežu" un "Mežu pētīšanas stacija Kalsnavā" atklāšanā.

Neraugoties uz to, ka mežu nozare vienmēr bijusi mūsu valsts ekonomikas pamats, tai nav bijis sava muzeja. Tādēļ droši varu jums, godātie muzeja darbinieki, visu mežkopju vārdā teikt godam pelnītu paldies par mūsu nozarei veltītu izstādi. Jūs esat uzcēluši pieminekli Madonas novadā dzimušajiem izcilajiem mežkopjiem: ilggadējam mežsaimniecības un mežrūpniecības ministram Leonam Vītolam, ministrijas ilggadējam galvenajam mežzinim Jānim Kronītim, ministra vietniekam Jānim Vanagam, izcilajam zinātniekam Imantam Ieviņam.

Jums, muzeja darbinieki, pasniegtie ziedi un teiktie siltie pateicības vārdi bija tikai daļa no pateicības, bet ticiet man, īstā pateicība palika ikviena pasākuma dalībnieka sirdī, ko izteikt nespējam.

Lai jums veicas!

Autors: IMANTS ZEMBERGS,
pensionēts mežkopis

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px