Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Paldies mediķiem

A. ĶIMENE, pensionāre Kusā

Autors • 28.12.2015.

Burtu lielums

Ar avīzes starpniecību gribu pateikt lielu paldies un laba vēlējumus jaunajā gadā dakterim neirologam Valdim Sīlim par man veiksmīgi nozīmētu ārstniecības kursu.

Tik silti ap sirdi, ka dakteris tik rūpīgi izskata analīžu rezultātus un izmeklējumus. Arī sirsnīgā māsiņa Dacīte ātri apkalpo, izraksta zālītes. Patīkami, ka šeit nenotiek virspusēja izmeklēšana, nav steigas, jo netiek skaitītas minūtes, bet galvenais ir cilvēks. Arī par naudu šeit netiek runāts – ir vai nav. Tiek nozīmēta ārstēšana, pārējais – pacienta ziņā, kur tālāk to turpina mūsu labsirdīgā, zinošā feldšerīte Līga Kusā. Lielākās problēmas atrisinājās, vēl vasarā jādodas pie neiroķirurga.
Paldies šiem mediķiem, gaišus svētkus!

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px