Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Paldies glābējiem un visiem nesavtīgajiem cilvēkiem

Redakcija

Autors • 01.06.2009.

Burtu lielums

Lielu paldies saku Madonas ugunsdzēsības un glābšanas dienesta otrās maiņas vīriem: Genādijam Bobovičam, Gunāram Broničam un Edgaram Čakstiņam, kas 27. maijā ātri ieradās un palīdzēja novērst ugunsnelaimes izplatīšanos.

Kopjot pļavas un grāvja malu (kur aug aizsargājamie augi), rūpīgi nenodzēsta cigarete aizdedzināja sausās zāles paliekas. Vējš uzpūta, un pēc īsa brīža liesmas strauji izplatījās kūdrainās pļavas virzienā.

Tāpat vislielākā mana pateicība kaimiņiem Aldim Kukāram, Modrim Zomerovskim un Jānim Lungevičam, kuri momentā atsteidzās palīgā – neraugoties uz to, ka visi tālu dzīvo un ir aizņemti lauku darbos.

Vēlreiz liels paldies un lai dzīves grūtākajos brīžos Jums ceļā gadās atsaucīgi, nesavtīgi cilvēki!

Autore: VALDA BĒRZIŅA
Kalsnavā

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px