Sveicināts, mans laikrakst "Stars"! Lasu Tevi regulāri, un Tu esi kļuvis par manu ikdienas sastāvdaļu. Patīk lasīt par stiprām ģimenēm, labiem jauniešiem, svētkiem.
Augustā viesojos pie radiem Gulbenes novada Tirzā. Tur notika Pasaules tirzmaliešu III saiets. Visa diena interesanti aizpildīta, pašā novakarē pie biedrības nama koncertēja Cesvaines pūtēju orķestris. Paši pūtēji jau droši vien to neredzēja un nedzirdēja, bet pasākuma apmeklētāji viņiem veltīja tik mīļus vārdus, tādas patīkamas atsauksmes, ka bija prieks, ka arī es esmu no Madonas rajona (kādreizējā).
Vakarā gan balle varēja būt estrādē, jo visi bija pārkarsuši no stāvgrūdām piepildītās zāles sasilušā gaisa. Kad atgriezos no baznīcas nakts koncerta, tad jau mūziķi bija prom. Arī pārējie baznīcēni sabrauca atpakaļ no baznīcas pie biedrības nama, bet tad devās uz estrādi, kur arī bija saistošs pasākums.
Paldies pasākuma rīkotājiem Tirzā, paldies svētku režisorei un cesvainiešu mūziķiem. Tik skaisti, sakopti, vienoti, ar mūziku sirdī, tik uzrunājoši un krāšņi! Paldies viņiem un to vadītājam! Ceru atkal kādreiz jūs dzirdēt. Vēlreiz – sirsnīgs paldies.
Jūsu novadniece
V. KĻAVIŅA