"Stara" 8. maija numurā izlasījām jaukā sporta pasākuma "Skrējiens "Apkārt Praulienai"" aprakstu un sacensību it kā sīku izklāstu, kaut paši bijām tikai skatītāji.
Pagājušajā gadā par skrējiena absolūto uzvarētāju kļuva skolas audzēknis saikavietis Rolands Šulmanis. Pašlaik viņš mācās Madonas pilsētas 1. vidusskolā, kārto eksāmenus mūzikas skolā un ir vieglatlētikas treneru Anitas un Aleksandra Krauklīšu audzēknis. Neraugoties uz lielo laika trūkumu, Rolands rada iespēju ierasties Praulienā un startēt skrējienā arī šogad. Īsi pirms finiša viņš bija vadībā. Interesējāmies – tālāk kas notika? Vai viņš nefinišēja, vai tika diskvalificēts? Izrādījās tomēr, ka viņš distanci beidza un otro gadu pēc kārtas kļuva par šā skrējiena absolūto uzvarētāju, apsteidzot arī savu tēvu Māri Šulmani. To apstiprina organizatoru pasniegtais diploms un balva. Taču raksta autore savā informācijā to nav minējusi. Paviršība, aizmāršība? Skolēnu iedvesmai un turpmākiem startiem vēlama bija arī pārējo godalgoto vietu ieguvēju pieminēšana atsevišķās vecuma grupās.
Lai 13. skrējienā nākampavasar dalībnieku skaits jau pārsniegtu simtu, varbūt vajag uzaicināt un atļaut piedalīties arī interesentiem ārpus pagasta robežām? Arī mēs vēlamies būt dalībnieku vidū.
Pasākuma vērotājs
MĀRTIŅŠ ŠULMANIS