Mūsu ikdiena sastāv no sīkumiem, un ir labi, ja šīs mazās lietas un lietiņas mēs varam atrisināt viegli un ērti.
Mana māsa, kura dzīvo Rīgā, vēlējās atsūtīt man paciņu ar autobusu Rīga-Madona. Paciņā bija zāles mammai. Autobusa šoferis atteica – "mēs paciņas vairs nevedam". Es, protams, neizslēdzu arī gadījumus, ka ir bijuši pārpratumi sakarā ar šīm sūtītajām paciņām. Vadītājs it kā uzņemas atbildību un baidās – "ja nu kaut kas".
Kāpēc nevarētu oficiāli katrā autoostā noformēt un arī samaksāt par šādu sūtījumu? Kādreiz esmu braukusi uz Rīgu, un autobusā esam 2-3 cilvēki. Praktiski pustukšs transports. Protams, pastāv alternatīvi sūtīšanas veidi, bet, neapšaubāmi, tas ir ātrākais veids, kā nosūtīt ļoti nepieciešamu lietu.
Ceļot uz Rīgu un atpakaļ tajā pašā dienā pēc 200 g lielas paciņas, pie tam +30 grādu temperatūrā, tiešām nav ne ērti, ne viegli.
ANNA
Sauleskalnā
19.08.2022.